Nawigacja

 • Zdalne nauczanie- ważne informacje o danych osobowych

  Zdalne nauczanie- ważne informacje o danych osobowych

  Pod poniższymi linkami znajdują się ważne informacje dotyczące danych osobowych. Proszę zapoznać się z nimi.

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Ważne- proszę przeczytać

  Ważne- proszę przeczytać

  Pod poniższym linkiem znajdują się ważne informacje związane z zagrożeniem zakażenia koronawirusem. Proszę się z nimi zapoznać.

 • Próbny egzamin

  Próbny egzamin

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie (link: https://www.oke.poznan.pl/files/cms/598/20200326_proba_e8.pdf ) zamieści w dniach od 30 marca do 1 kwietnia br. na stronie www.oke.poznan.pl arkusze do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty. Arkusze będą udostępniane wg następującego harmonogramu:

  • 30 marca br., ok. godz. 9:00 - język polski,
  • 31 marca br., ok. godz. 9:00 - matematyka, 
  • 1 kwietnia br. ok. godz. 9:00 - języki obce nowożytne.

  Arkusze uczniowie pobierają bezpośrednio ze strony OKE Poznań o wyznaczonej godzinie. Rozwiązane arkusze przesyłają do nauczycieli przedmiotów w formie dotychczas praktykowanej (dokument WORD, tekst z Notatnika, zdjęcie arkusza ręcznie wypełnionego, skan, rozwiązania zadań zapisane w osobnym dokumencie i inne) zaraz po zakończeniu egzaminu.

  Zachęcam uczniów do sprawdzenia swojej wiedzy. Innej możliwości przed egzaminem głównym już nie będzie.

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Próbny egzamin ósmoklasisty

  Próbny egzamin ósmoklasisty

  Uczniów klas ósmych i ich rodziców proszę o zapoznanie się z pismem ws. próbnego egzaminu.

 • Obecności na zajęciach

  Obecności na zajęciach

  Wiemy, że są problemy z drożnością Librusa. Proszę się nie martwić o nieobecności. Wszystko rozumiemy i załatwimy, jak tylko system będzie działał. Staramy się być elastyczni. Proszę zachować spokój.

  M. Skoneczna

 • Rozpoczynamy kształcenie na odległość

  Rozpoczynamy kształcenie na odległość

  W dzienniku elektronicznym Librus zamieszczone są informacje dla rodziców, uczniów i nauczycieli dotyczące organizacji edukacji w SPzOI w okresie ograniczenia działalności dydaktycznej szkół i przedszkoli. Proszę na bieżąco sprawdzać wiadomości w Librusie.

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Przedłużone zamknięcie szkół

  Przedłużone zamknięcie szkół

  W związku z zagrożeniem koronawirusem szkoła i oddziały przedszkolne pozostają zamknięte do odwołania. Wszelkie sprawy proszę załatwiać w korespondencji elektronicznej lub telefonicznie. 

  Wnioski o przyjęcie do szkoły/przedszkola proszę składać elektronicznie w formie skanu lub zdjęcia kompletnie wypełnionego dokumentu na adres poczty mailowej.

  telefon: 661 150 073

  e-mail: pgmmrzez@interia.pl

  O wszelkich zmianach będę informowała na stronie szkoły i w Librusie.

  Za utrudnienia przepraszam i proszę o zrozumienie w obecnej sytuacji.

  Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Nominacja dla Hani

  Nominacja dla Hani

  Uczennica naszej szkoły, Hanna Soroka, została lureatką XXVI edycji Samorządowego Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieżowego Wolontariatu "Ośmiu Wspaniałych" w gminie Trzebiatów.  Została też nominowana do etapu ogólnopolskiego tego konkursu, który odbędzie się w Warszawie.

  Wyróżnienie otrzymał też Szkolny Klub Wolnotariatu z naszej szkoły. 

  Gratulujemy wszystkim, a Hani życzymy sukcesu ogólnopolskiego!

 • SUKCES NASZEJ UCZENNICY

  SUKCES NASZEJ UCZENNICY

  Mamy przyjemność poinformować, że uczennica klasy Ia Karina Kędroń zdobyła tytuł laureata podczas Miejsko-Gminnych Eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego w Trzebiatowie i tym samym reprezentowała naszą szkołę podczas Powiatowych Eliminacji Małego Konkursu Recytarorskiego w Gryficach gdzie otrzymała wyróżnienie.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Anna Przeździecka, Sandra Bemsz-Mickiewicz

 • #zostańwdomu

  Szanowni Państwo,

  w związku z ogłoszeniem przez Prezesa Rady Ministrów stanu epidemicznego w Polsce, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników szkoły, począwszy od dnia 16 marca br. do odwołania prosimy o załatwianie spraw wyłącznie w formie korespondencyjnej lub telefonicznej.

  Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres:

  pgmmrzez@interia.pl  .

  Informacji telefonicznych udzielamy pod numerami telefonów:

  913766273, 913866254, 661150073.

  O wszelkich zmianach będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej.

 • Rekrutacja 2020

  Rekrutacja 2020

  Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uprzejmie informuję, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola/szkoły można składać drogą elektroniczną. Skan wypełnionego kompletnego wniosku (obie strony) można przesłać na adres pgmmrzez@interia.pl do 25 marca 2020 r. Będzie to równoznaczne z przyjęciem wniosku. Na chwilę obecną termin składania wniosków nie ulega zmianie (do 27 marca).

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Uwaga!

  Uwaga!

  W zawiązku z decyzją MEN o zamknięciu szkół rekolekcje wielkopostne zostają przesunięte na inny termin, o którym poinformuję w późniejszym czasie, po ustaleniu go z proboszczem parafii w Mrzeżynie.

  Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Zawieszenie zajęć w szkole

  Zawieszenie zajęć w szkole

  W związku z decyzją o zamknięciu szkół proszę śledzić serwisy internetowe, e-dziennik Librus oraz stronę szkoły. Ważne informacje, dotyczące sytuacji epidemiologicznej będą umieszczone na stronie i w e-dzienniku.

  Tel. kontaktowy- 661150073

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Nauka zdalna- oferta telewizyjna na czas kwarantanny

  Nauka zdalna- oferta telewizyjna na czas kwarantanny

  Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej. Zachęcamy do uwzględnienia materiałów prezentowanych na kanałach Telewizji Polskiej do zdalnej pracy z uczniami w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach.

  Pasmo edukacyjne w TVP ABC

  Już od ubiegłego tygodnia kanał TVP ABC w godzinach 8:00-13:00 emituje codzienne, edukacyjne pasmo dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Programy te nie są przerywane reklamami. Wśród wielu propozycji jest m.in. codzienny program „Al-chemik”, który w przystępny sposób wyjaśnia zjawiska chemiczne i fizyczne oraz „Zaczarowany świat”, zajmujący się trudnymi pojęciami związanymi ze sztuką, teatrem i muzyką. TVP ABC ma w swojej ofercie również takie programy jak: magazyn ciekawostkowy „Teleranek”, audycję o zwierzętach „Zagadki zwierzogromadki”, program promujący czytanie książek „Zwierzaki czytaki” oraz serwis informacyjny dla najmłodszych „Studio ABC”.

  Oferta programowa TVP Kultura od 16 do 20 marca 2020

  W ramach swojej oferty TVP Kultura przygotowała zestawienie propozycji programowych dostosowanych do potrzeb uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nich znajdują się programy, filmy i Teatry Telewizji będące ekranizacją lektur obowiązkowychi uzupełniających. Poniżej prezentujemy godzinowy harmonogram w poszczególnych dniach od 16 do 20 marca br.

  Poniedziałek, 16 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Pinokio reż. Comencini Luigi (1972), 120 min.;
  • Godz. 15:09 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 15:10 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Chopina – cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 16:00 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Apollo i Marsjasz, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 16:15 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Sandomierz (2019), 5 min.;
  • Godz. 16:25 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 1 „Porwanie”, reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 minut – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej.

  Wtorek, 17 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima, reż. Tomasz Szafrański (2015), 93 min.;
  • Godz. 14:30 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.
  • Godz. 14:35 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Czajkowskiego, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:30 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Guziki – cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:45 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Tyniec, (2019), 5 min.;
  • Godz. 15:55 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 2 „Chartum), reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 minut. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej.

  Środa, 18 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Panna nikt reż. Andrzej Wajda (1996), 99 min.;
  • Godz. 14:35 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 14:45 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Verdiego, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:35 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Dwie krople cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Szalowa, (2019), 5 min.;
  • Godz. 15:55 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. „Ucieczka” reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 16:45 Baczyński, reż. Kordian Piwowarski (2012), 65 min. – poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia.

  Czwartek, 19 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Katarynka reż. Stanisław Jędryka (1967), 27 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 13:25 Literatura na ekranie – Antek reż. Wojciech Fiwek (1971), 50 min.;
  • Godz. 14:15 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 14:15 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Beethovena, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:30 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Modlitwa Pana Cogito podróżnika, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:35 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 4 „Smain”. reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 16:30 Daleko na północy, film animowany, reż. Remi Chaye, (2016), 80 min.

  Piątek, 20 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Hamlet reż. Franco Zeffirelli (1990), 130 min. – lektura uzupełniająca (zakres rozszerzony) w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum;
  • Godz. 15:05 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Offenbacha, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 16:00 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Tren Fortynbrasa, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 16:15  Lektura na ekranie – Mały książę reż. Marc Ozborne (2015), 105 min. – lektura obowiązkowa w klasach VII–VII szkoły podstawowej; obowiązuje na egzaminie ósmoklasisty.

  Specjalne kolekcje dla dzieci i młodzieży na TVP Vod

  Dodatkowym działaniem podjętym przez Telewizję Polską jest udostępnienie w paśmie TVP Vod czterech specjalnych kolekcji zawierających materiały podzielone na kategorie dostosowane zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczniów. 

  1. Kolekcja dla dzieci  „To się nie nudzi” – bajki, filmy familijne, programy rozrywkowe, archiwalne seriale i  spektakle dla młodych widzów 
  2. Kolekcja z dziedziny kultury „Kulturalny rock szkolny” – magazyny i programy kulturalne, filmy i seriale dokumentalne, filmy i seriale fabularne oraz koncerty polskich i światowych artystów 
  3. Kolekcja z dziedziny historii „Lekcja Historii” – programy telewizyjne, filmy i serie dokumentalne, filmy i seriale fabularne, archiwalne i historyczne, Teatry Telewizji
  4. Kolekcja „Lektury na ekranie” – filmowe i serialowe ekranizacje lektur szkolnych oraz filmy dokumentalne o autorach z kanonu lektur

  Materiały edukacyjne do nauki zdalnej – rekomendacje MEN

  Przypominamy również, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji, Zespołem GovTech Polska i instytucjami publicznymi przygotowało rekomendacje dotyczące materiałów edukacyjnych do wykorzystania przez nauczycieli i dyrektorów szkół.

  Epodreczniki.pl, podręcznik internetowy „Włącz Polskę”, portale edukacyjne Instytutu Pamięci Narodowej czy Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji to strony, które mogą być wykorzystywane do zdalnej pracy z uczniami w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

   

  Więcej informacji na stronie Kuratorium

 • Zajęcia w szkole zawieszone od 12 do 25 marca 2020 r.

  Zajęcia w szkole zawieszone od 12 do 25 marca 2020 r.

  Szanowni Państwo,

  w związku z ogłoszoną przez Premiera RP decyzją o zamknięciu szkół i placówek oświatowych informuję, że od jutra, tj. od 12 marca 2020 r. w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W szczególnych sytuacjach w czwartek (12 marca) i w piątek (13 marca) zostanie zorganizowana opieka dla dzieci, które przyjdą do szkoły. Proszę jednak o racjonalne podejście do problemu i nienarażanie dzieci i samych siebie na zagrożenie związane z koronawirusem.

  Szkoła będzie zamknięta do 25 marca br. włącznie.

  Rodzice dzieci w wieku do 8. roku życia mają prawo do zasiłku z tytułu nieprzewidzianego zamknięcia szkoły/ przedszkola. Wystarczy u swojego pracodawcy złożyć oświadczenie o zamknięciu szkoły/ przedszkola oraz wypełnić wniosek o zasiłek na druku Z-15A.

  Nauczyciele wskażą materiał do samodzielnej nauki w domu.

  Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

   

  Informacja ze strony MEN: 

 • Ważne informacje- zajrzyj i przeczytaj

  Ważne informacje- zajrzyj i przeczytaj
 • GRATULUJEMY!

  GRATULUJEMY!

  Uczennice naszej szkoły odnosły sukces w konkursach przedmiotowych, organzowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Hanna Soroka z kl. VIIIb została laureatką Konkursu Języka Polskiego, uzyskując trzeci wynik w województwie. Natomiast Julia Filip z kl. VIIa została finalistką Konkursu Języka Niemieckiego. 

  Ponadto Hania uzyskała wyróżnienie w etapie rejonowym Małego Konkursu Recytatorskiego w Gryficach, gdzie zaprezentowała teksty M. Gutowskiej-Adamczyk oraz A. Asnyka.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  opiekunowie: Małgorzata Skoneczna i Aleksandra Klonowska

 • Rekrutacja 2020

  Rekrutacja 2020

  Zgodnie z załącznikiem nr 2 do Zarządzenia nr 112/2020 Burmistrza Trzebiatowa z dnia 10 stycznia 2020 r. dyrektor szkoły informuje, że w dniach 2-27 marca 2020 r. będą przyjmowane wnioski rodziców o przyjęcie dziecka do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w SPzOI w Mrzeżynie. Druki wniosków do pobrania w sekretariacie szkoły (ul. Tysiąclecia 32) lub ze strony internetowej szkoły (zakładka Dokumenty szkolne).

  Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

  Zarządzenie Burmistrza Trzebiatowa do pobrania tutaj:

 • Ważna informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

  Ważna informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

  Proszę zapoznać się z informacją GIS oraz instrukcją dokładnego mycia rąk.

 • NASI WOLONTARIUSZE ZNÓW W AKCJI

  NASI WOLONTARIUSZE ZNÓW W AKCJI

  W dniu wczorajszym, tj. 4. marca naszą szkołę oraz wolontariuszy odwiedziła pani Alina Hajdamowicz – koordynator wolontariatu w Hospicjum. Spotkanie poświęcone było zapoznaniu uczniów z funkcjonowaniem Hospicjum w Kołobrzegu oraz organizowanej przez nie akcji ,,Pola nadziei’’. Ważnym akcentem tej akcji są żonkile, dlatego nasi wolontariusze przeszli  szybki kurs robienia tych kwiatków. Wielu z nas akcja bardzo się spodobała, do kwietnia mamy nadzieję wyprodukować ich bardzo dużo i wziąć czynny udział w akcji, która zaplanowana jest na 19 kwietnia.

  Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
  ul. Tysiąclecia 32
  72-330 Mrzeżyno
 • (91)3866273
  fax (91)3866254

Galeria zdjęć