Nawigacja

 • KOLEJNE SPORTOWE SUKCESY WIKTORA!

  KOLEJNE SPORTOWE SUKCESY WIKTORA!

  11-12 września Wiktor Wojarski spędził w stolicy Węgier, gdzie wziął udział międzynarodowych zawodach karate 24th Budapest Open Karate. Sportowa impreza zgromadziła prawie 2000 zawodników z 35 państw. Uczeń naszej szkoły jako jedyny z Polaków zdobył złoty medal, pokonując rywali w kategorii kumite chłopców U14 -55kg.

  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW! 

  Wychowawca Ewa Idzi

 • Szkoła Promująca Zdrowie

  Pod koniec ubiegłego roku szkolnego w ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie do europejskiej współpracy w Szkole dla Zdrowia w Europie (Dania). Współpracę rozpoczęliśmy od przedstawienia naszych przykładowych działań projektowych. Wybraliśmy „Konkurs recytatorski o zdrowym odżywianiu” - zrealizowany w oddziałach przedszkolnych oraz „Dzień Buraka” przeprowadzony z klasami I – III. Nasze przykładowe akcje bardzo się spodobały i zostały zamieszczone na stronie internetowej https://www.schoolsforhealth.org/

  Nasza szkoła otrzymała gratulacje od pani Ulli Pedersen z Danii oraz pani konsultant z KO w Szczecinie ds. SPZ Małgorzaty Majewskiej.

  Zachęcamy wszystkich uczniów i ich rodziców do odwiedzania strony europejskiej SHE, odszukania naszych działań oraz lajkowania.                                                                            

  M. Kamińska, J. Kamińska, S. Bemsz-Mickiwicz, M. Konior

   

 • Filip Korzeniowski – kolejny sukces

  Moto Klub Ostróda był organizatorem kolejnych zawodów Cross Country o Puchar Polski – VII i VIII Runda (28 i 29 sierpnia 2021).

  Filip i tym razem wyprzedził rywali w klasyfikacji indywidualnej sezonu - Junior 85, zdobywając I miejsce! (powtórzył sukces zawodów wcześniejszych w Kaliszu Pomorskim i Kwidzyniu). Filip jest zawodnikiem SM Enduro Motocross Gryfice i nr 59, z którym występuje, wyraźnie mu sprzyja.  Filip, ogromne gratulacje! To bardzo dobre zakończenie wakacji J.

  Wychowawca, W. Matiaszowska

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Rozpoczęcie roku szkolnego

  Informuję, że rok szkolny 2021/2022 rozpoczniemy 1 września apelem na patio o godz. 9.00 (jeśli tylko będzie odpowiednia pogoda). W przypadku niesprzyjającej aury spotkania z wychowawcami odbędą się w klasach.

  Dowozy 1 września według II kursu (informacja w prawym menu strony). 

  Odjazd po apelu ok. godz. 9.45-10.00.

  W autobusach i na korytarzach szkolnych oraz podczas zgromadzeń w szkole obowiazują maseczki.

  M. Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Szczepienia dzieci 12+

 • Zebrania organizacyjne dla rodziców przedszkolaków

  Zebrania organizacyjne dla rodziców przedszkolaków

  Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych SPzOI na rok szkolny 2021/2022 na zebrania organizacyjne z wychowawcami w dn. 30 sierpnia 2021 r. na godz. 16.00. 

 • Egzaminy poprawkowe

  Egzaminy poprawkowe

  Przypominam, że egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

  1. poniedziałek (23 sierpnia, godz. 9.00)- egzamin z chemii

  2. poniedziałek (23 sierpnia, godz. 9.00)- egzamin z matematyki

  3. wtorek (24 sierpnia, godz. 9.00)- egzamin z plastyki

 • Odbiór zaświadczeń przez ósmoklasistów

  Odbiór zaświadczeń przez ósmoklasistów

  Informuję, że zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą do odbioru w sekretariacie szkoły w dn. 9 lipca 2021 r. w godz. 9.00-12.00.

  Zaświadczenia będą wydawane wyłącznie uczniom klas ósmych lub rodzicom/opiekunom prawnym uczniów.

  Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

 • Udanych wakacji!

  Udanych wakacji!

  Nadszedł długo wyczekiwany czas odpoczynku od codzienności szkolnej. Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i bezpiecznego wypoczynku w górach, nad morzem, nad jeziorem. Pamiętajcie o kremie z filtrem i odpowiednim nawadnianiu organizmu.

 • Życzenia KO na wakacje

  Życzenia KO na wakacje

  Szanowni Państwo,

  w załączniku przekazujemy List Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty (w załączniku) z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

  W Liście Pani Kurator wspomina o organizowanym przez siebie konkursie fotograficznym pt. „Nieodkryte Zakątki Regionu". Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego.

  Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat regionu zachodniopomorskiego oraz pokazanie rejonu mało znanego dla odwiedzających nasze województwo, czy też nawet dla samych mieszkańców. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego nieodkryty, ciekawy zakątek naszego regionu. Może to być zabytek, pejzaż, wieś, miasto, bądź inne warte zobaczenie miejsce.

  Będziemy wdzięczny za przekazanie, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, informacji o konkursie. Uczniowie podczas wakacji mogliby spędzić wolny czas kreatywnie, poszukując takich nieokrytych zakątków naszego regionu.

  Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się na stronie internetowej kuratorium oświaty – http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-pn-nieodkryte-zakatki-regionu/

 • Zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego

  W najbliższy piątek o godz. 9.00 zakończymy rok szkolny 2020/2021. Przyjazd dzieci na godz. 8.40 (II kurs autobusu). Na apelu w gronie społeczności szkolnej pożegamy tylko klasy ósme, które kończą edukację w naszej szkole. Pozostali uczniowie spotkają się z wychowacami w klasach, gdzie otrzymają świadectwa i nagrody. 

  Z uwagi na wciąż trwającą pandemię oraz małą powierzchnię klas uprzejmie prosimy rodziców o oczekiwanie na dzieci przed szkołą.

  Odwozy około godz. 9.40. we wszystkich kierunkach.

 • DZIEŃ DZIECKA

  DZIEŃ DZIECKA

  Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Dla uczniów naszej szkoły był to niezwykły dzień, tego dnia uczniowie klas I-III zostali zaproszeni przez członków Koła Łowieckiego „Łabędź”, na wspólne świętowanie. Spotkanie rozpoczęło się pogadanką myśliwego na temat, zwierząt i roślin występujących w naszych lasach. Następnie dzieci uczestniczyły w poczęstunku i zabawach ruchowych. Tego dnia dopisała nam pogoda, humory i energia.

  Było to bardzo udane spotkanie i przebiegało w niezwykle przyjaznej atmosferze. Wspólnie spędzony czas, dużo rozmów oraz zajęcia w terenie, przyczyniły się do odbudowania relacji po trudnym czasie nauki zdalnej.

  Anna Przeździecka

 • BEZPIECZNE WAKACJE

  BEZPIECZNE WAKACJE

  Jednym z podstawowych zadań szkoły jest nie tylko nauczyć, ale także zapewnić dzieciom i młodzieży szeroko pojęte poczucie bezpieczeństwa. Przed zakończeniem roku szkolnego, tuż przed wakacjami uczniowie klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych gościli w murach szkoły wyjątkowego gościa, funkcjonariuszkę Komendy Powiatowej Policji, panią aspirant Agnieszkę Podgórską.

  Pani Policjantka przypomniała dzieciom podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa w domu i poza domem. Przestrzegała przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ogniska, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Dzieci dowiedziały się, co to jest ograniczone zaufanie i jak zachować się wobec obcych.

  Mamy nadzieję, że przekazana podczas spotkania wiedza zostanie dobrze wykorzystana przez uczniów i dzięki tym informacjom będą potrafiły unikać zagrożeń, bądź umiejętnie sobie z nimi radzić.

  Dziękujemy Pani aspirant Agnieszce Podgórskiej za poświęcony czas i pouczające spotkanie profilaktyczne.

  Zespół profilaktyczny

 • Bandażowanie kłosowe

  Bandażowanie kłosowe

  W ramach zajęć Edukacji dla bezpieczeństwa, uczniowie klasy VIII a i VIII b wykazali się wiedzą i umiejętnością pomocy przedmedycznej.  Nakręcili filmiki na temat bandażowania kłosowego przedramienia, dłoni i głowy.  Na wyróżnienie zasługuje prezentacja wykonana przez Ewę Banaszak, która w bardzo ciekawy i kreatywny sposób przedstawiła temat.

  Zapraszam do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Be6TzHylQWE

  Renata Jankowska.

 • „My też to potrafimy”

  „My też to potrafimy”

  Uczniowie klasy II skorzystali z zaproszenia pizzerii „Przy okazji” w Mrzeżynie i wzięli udział w warsztatach przygotowywania pizzy. Dzieci samodzielnie miały okazję przygotować pizzę, upiec ja, a następnie skonsumować. Wszystkim samodzielnie wykonana i skomponowana pizza bardzo smakowała.

  Anna Przeździecka

 • SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

  SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

  Uczniowie klas I-III po raz kolejny brali udział w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN. Konkurs obejmował zagadnienia z edukacji wczesnoszkolnej, łącznie ze znajomością języka angielskiego. W gronie nagrodzonych tytułem laureata zostali: Nadia Chorążewicz, Karina Kędroń i Laura Piętak z klasy II oraz Nikola Kłak, Oliwier Smalec i Kacper Szczygieł z klasy III. Gratulacje!

  Szkolny koordynator konkursu: Sandra Bemsz-Mickiewicz

 • „Kolejką turystyczną po Mrzeżynie”

  W piątek 18.06.2021r. uczniowie klas I-III wybrali się podróż „Koleją w świat”, a tak naprawdę kolejką turystyczną ulicami naszej pięknej miejscowości, Mrzeżyno. Dzieci z okien kolejki podziwiały miejscowość, jednocześnie słuchały historii Mrzeżyna i najbliższej okolicy. Swoją podróż zakończyli stacją lody.

   

  Anna Przeździecka

 • Konkurs plastyczny ,,Kim będę w przyszłości”

  W ramach realizacji programu doradztwa zawodowego w klasach I-III odbył się konkurs plastyczny pt.: „Kim będę w przyszłości”. Uczniowie wykonali przepiękne prace plastyczne, w których przedstawili swoje wymarzone zawody.  

  WYNIKI KONKURSU: 

   I miejsce  Urszula Labbuda, 

   II miejsce Laura Piętak,  

  III miejsce Zuzanna Myśliwa.  

  Wyróżnienia uzyskali: Piotr Kawczyński, Karina Kędroń i Herman Korzun

                                                                                        Anna Graczyk, Sandra Bemsz-Mickiewicz 

 • Program edukacyjny PAH „Godziny Wychowawcze ze Światem”

  Program edukacyjny PAH „Godziny Wychowawcze ze Światem”

  W kończącym się roku szkolnym realizowaliśmy program edukacyjny Polskiej Akcji Humanitarnej „Godziny wychowawcze ze Światem”, który zakładał prowadzenie regularnych (co najmniej ośmiu) zajęć wychowawczych w tematach edukacji globalnej. Ich celem było poznanie globalnych współzależności i wyzwań, przed którymi stoimy jako ludzkość oraz kształtowanie postaw mających uczynić świat bardziej sprawiedliwym. Program polegał na przeprowadzeniu działań na podstawie materiałów edukacyjnych PAH. Po złożeniu raportu końcowego nasza szkoła otrzymała DYPLOM oraz zaświadczenia dla nauczycieli realizujących poszczególne zagadnienia.

  Szkolny Klub Wolontariatu

strona:

Aktualności

Kontakt

 • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
  ul. Aleja Tysiąclecia 32
  72-330 Mrzeżyno
 • (91)3866273
  (91)3866254

Galeria zdjęć