• Wycieczka Kraków – Energylandia – Wieliczka
     • Wycieczka Kraków – Energylandia – Wieliczka

     • Na zakończenie zmagań szkolnych w dniach 14 - 16 czerwca 2023 r. uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w wycieczce. Pierwszego dnia, po przyjeździe do Krakowa, zwiedzali Wzgórze Wawelskie. Nie zabrakło Smoka Wawelskiego i Katedry Wawelskiej. Następnie spacerowali po Starym Rynku i mogli zakupić pamiątki w Sukiennicach. Nocleg spędzili w Western Camp w Zatorze w wozach rodem z Dzikiego Zachodu. Było trochę ciasno, ale wygodnie. Kolejny dzień można opisać wyrażeniem – „czyste szaleństwo”. Wizyta w Energylandii spełniła oczekiwania wszystkich uczestników. Każdy znalazł coś dla siebie. Najodważniejsi skusili się na najbardziej ekstremalne atrakcje i to kilkakrotnie! Trzeciego dnia uczestników czekało zejście „pod ziemię” i to dosłownie. Wycieczka trasą górniczą w kopalni soli w Wieliczce również pozostawiła po sobie niezatarte wrażenia. Dzięki opowieściom Ryszarda - starego górnika - można było poznać działanie kopalni od podszewki. Każdy mógł doświadczyć pracy górnika, wykonując różne zadania oraz poszukując niezwykłych kryształów soli, które można było zabrać na pamiątkę (niektóre były całkiem spore).

      Małgorzata Konior

    • APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2022/2023
     • APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2022/2023

     • Rok szkolny 2022/2023 zbliża się ku końcowi, dlatego spotkaliśmy się 19 czerwca, aby go podsumować i porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Z tej okazji zaprosiliśmy Druha Aleksandra Banaszaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie, który przypomniał, jak zachować bezpieczeństwo podczas zabaw nad wodą, w górach, w lesie. Przypomnieliśmy zasady pierwszej pomocy oraz telefony alarmowe. Następnie Pani dyrektor podsumowała pracę w II półroczu przedstawiając wyniki klasyfikacji klas, która wygląda następująco: na I miejscu uplasowała się klasa IV ai ze średnią ocen 4,77, na drugim miejscu znalazła się klasa Va ze średnią ocen 4,42 natomiast klasa VI a zajęła miejsce III ze średnią ocen 4,34. Kolejnym punktem było podsumowanie szkolnych konkursów, projektów oraz działań wolontariackich, w których nasza szkolna społeczność chętnie bierze udział. Podsumowano konkurs dla uczniów klas I-III „Mój dzień bez telefonu komórkowego” oraz konkurs zawodoznawczy „Kto to powiedział?”, konkurs dla uczniów klas IV – VI „Rola telefonów komórkowych w życiu codziennym – ułatwienie czy zagrożenie”.

      Podsumowano również projekty „Strażnicy Uśmiechu” i „Dobry Kolega”, które odbywały się w naszej szkole w formie warsztatów. Koniec roku, to również podsumowanie akcji Samorządu Uczniowskiego, którego przedstawiciele wręczyli certyfikaty klasom najbardziej zaangażowanym w życie szkoły. Certyfikaty otrzymały klasy: II ai oraz IVai.

      GRATULUJĄMY WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM i ŻYCZYMY

      SPOKOJNYCH, POGODNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

      Zespół profilaktyczno – wychowawczy.

    • Wycieczka do Mini Zoo DonkeySzot w Rogozinie
     • Wycieczka do Mini Zoo DonkeySzot w Rogozinie

     • Dzieci z oddziałów przedszkolnych 9 czerwca wybrały się na wycieczkę do niezwykłego miejsca. Niedaleko Trzebiatowa w małej miejscowości Rogozina znajduje się Mini Zoo DonkeySzot, w którym mieszkają wspaniałe zwierzęta. Kozy, owce, lamy i alpaki, króliki,świnki morskie, różnego rodzaju ptaki i wiele innych. Niektóre z dzieci po raz pierwszy miały możliwość zobaczyć, pogłaskać oraz nakarmić te fascynujące stworzenia. Grupa Pszczółki zawiozła do Mini Zoo czarnego koguta, który został wykonany na organizowany przez właścicieli konkurs plastyczny. Praca podbiła serce Pani Joanny i dzięki temu Pszczółki otrzymały 50% rabatu na zakup biletów.

      Dziękujemy serdecznie za docenienie oraz atrakcyjne spędzenie czasu w tym urzekającym miejscu.

      Zespół edukacji przedszkolnej

    • SPOTKANIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE
     • SPOTKANIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

     • W ramach realizacji Programu Szkoły Promującej Zdrowie nasza szkoła miała okazję gościć nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rewalu. Wspólnie spotkanie miało na celu integrację, zacieśnienie współpracy między szkołami oraz uzyskanie wskazówek do realizacji programu. Zespół Szkolno-Przedszkolny już od kilku lat posiada Krajowy Certfikat Szkoły Promującej Zdrowie,a my jesteśmy w trakcie starań, aby również go otrzymać.

      Spędziliśmy czas aktywnie biorąc udział w grach zespołowych i quizach. Miłym akcentem było wspólne przygotowanie zdrowych przekąsek. Spotkanie było bardzo udane i pełne pozytywnych emocji. Dzieci nawiązały świetny kontakt i może to być początek pięknych przyjaźni. Zobaczymy się ponownie już we wrześniu, ponieważ zostaliśmy zaproszeni do Rewala. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia! :)

      Sandra Bemsz-Mickiewicz, Małgorzata Konior

    • Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu.
     • Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu.

     • W maju uczniowie klas I-III przystąpili do konkursu plastycznego pt.: Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu.  Celem konkursu było podsumowanie zajęć profilaktycznych dotyczących zjawisk  cyberprzemocy i fonoholizmu oraz  zagrożeń, jakie one stwarzają.

      Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na samodzielność wykonanej pracy oraz zgodność z tematem, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

      Prace można oglądać w zakładce: Album fotograficzny.

      Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a laureatom – gratulujemy!

                                                                                                                                     Zespół profilaktyczny

    • DZIEŃ SPORTU POŁĄCZONY Z DNIEM DZIECKA
     • DZIEŃ SPORTU POŁĄCZONY Z DNIEM DZIECKA

     • Dzień 09.06.2023 r. w naszej szkole przebiegał w sportowej atmosferze. Uczniowie brali udział w licznych konkurencjach sportowych, grach i zabawach. Konkurencje odbywały się na boisku szkolnym.  Głównym celem imprezy było propagowanie wśród  uczniów aktywności ruchowej, dbałość o własny harmonijny rozwój. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych, zwinnościowych i zręcznościowych. Na koniec rozegrano mecz piłki nożnej i piłki siatkowej. W rywalizacji osiągano bardzo wysokie wyniki, które pokazały, że potencjał sportowy wśród naszych uczniów jest duży.

      Ze sportowym pozdrowieniem koordynator Agata Bacic

    • Czerwony Kapturek przypomina przed wakacjami - być ostrożnym i nie ufać nieznajomym
     • Czerwony Kapturek przypomina przed wakacjami - być ostrożnym i nie ufać nieznajomym

     • Nie ma dziecka, które nie zna baśniowej historii o Czerwonym Kapturku, wilku i babci, ale obejrzeć bajkę w wykonaniu Pań pracujących w przedszkolu to nie lada gratka. W zabawny sposób i przy wesołych piosenka wychowawcy pragnęli przybliżyć dzieciom tę znaną i lubianą bajkę, która przypomniała dzieciom najważniejsze swoje przesłanie - by zawsze być ostrożnym i nie ufać nieznajomym.

      Podczas tego spotkania wszystkie przedszkolaki bawiły się wyśmienicie, czego dowodem były okrzyki „jeszcze raz” oraz gromkie brawa.

      Zespół Edukacji Przedszkolnej

    • Rekrutacja uzupełniająca
     • Rekrutacja uzupełniająca

     • Od 5 do 12 czerwca br. trwa rekrutacja uzupełniająca. Rodzice dzieci sześcio- i siedmioletnich, którzy do tej pory nie zapisali dziecka, mogą składać wnioski o przyjęcie odpowiednio: do tzw. "zerówki" lub do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024.

      Druk wniosku do pobrania na stronie szkoły w zakładce Dokumenty lub w sekretariacie szkoły.

    • Wizyta powstańca warszawskiego w naszej szkole
     • Wizyta powstańca warszawskiego w naszej szkole

     • 5 czerwca uczniów naszej szkoły odwiedził niecodzienny gość – Pan Zbigniew Grochowski. Ten 97- letni mężczyzna był świadkiem, ale też uczestnikiem Powstania Warszawskiego. Należał do Szarych Szeregów. Jego bronią nie był jednak karabin, których i tak było za mało, a aparat. W kieszeniach zamiast granatów nosił filmy fotograficzne. To, między innymi,  dzięki niemu możemy zobaczyć jak wyglądały najstraszniejsze 63 dni w historii Warszawy. Podczas spotkania  usłyszeliśmy opowieści o życiu codziennym w okupowanej Warszawie, Powstaniu Warszawskim, edukacji podczas wojny oraz o pobycie w obozie koncentracyjnym. Mieliśmy także okazję obejrzeć zdjęcia sprzed lat, które upamiętniają te tragiczne wydarzenia. Uczniowie zadawali  wiele pytań, na które nasz gość chętnie odpowiadał. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom. Dziękujemy serdecznie Panu Zbigniewowi oraz jego małżonce za wspólnie spędzony.

      Ewa Idzi

     • Dyskoteka – Bal ósmych klas

     • Uczniowie klas ósmych – już za chwilę absolwenci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie – po raz ostatni bawili się wspólnie na dyskotece- Balu ósmoklasistów.  Zwyczajem lat poprzednich organizatorami tej imprezy byli Rodzice uczniów.

      Ostatnia próba poloneza, z którym wystąpią na apelu w dniu zakończenia szkoły, była udana. Smakołyki na stole oraz muzyka i taniec. Szkoda, że to już ostatni raz mieli okazję na wspólnie spędzone chwile z Nauczycielami i Rodzicami.

      Niech ten czas dla Was, Droga Młodzieży, nie będzie straconym.

      Dziękujemy Rodzicom

      Wychowawcy klas VIII

    • Wycieczka ciuchcią w oddziałach przedszkolnych
     • Wycieczka ciuchcią w oddziałach przedszkolnych

     • Dzięki życzliwości Pana Daniela Przeździeckiego, dzieci z oddziałów przedszkolnych, kolejny raz mogły wybrać się na wycieczkę krajoznawczą „Ciuchcią Mrzeżyńską”. To już tradycja w naszej placówce, bardzo lubiana przez dzieci. Piękna pogoda i dziecięce piosenki, przygotowane przez motorniczego, towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas podróży po Mrzeżynie. Zwiedzaliśmy piękne okolice w naszej miejscowości i spędziliśmy czas na świeżym powietrzu. To był dzień pełen atrakcji.

      Dziękujemy bardzo za miło spędzony czas.

      Zespół Edukacji Przedszkolnej

    • Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych
     • Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

     • W czwartek 1 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły swoje święto. Grupa Żabki udała się z wizytą do Stajni Pestka aby spędzić ten dzień w towarzystwie zwierząt, zjeść pyszną kiełbaskę z ogniska i pobawić się na świeżym powietrzu. Za co bardzo dziękują Państwu Wojdan. Pozostałe grupy Sowy i Pszczółki pod okiem swoich Pań  zorganizowały zawody sportowe, aby w sposób aktywny spędzić ten miły dzień. Po powrocie do sal dzieci otrzymały upominki oraz robiły zdjęcia w kolorowej fotobudce. Dzień upłynął radośnie w miej atmosferze.

       Zespół Edukacji Przedszkolnej

     • Turniej Wiedzy o Trzebiatowie

     • 31 maja 2023 roku w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Wiedzy o Trzebiatowie, w którym, jak co roku wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Konkurs miał formę gry muzealnej, w której do wykonania były różne zadania, łatwiejsze i trudniejsze, krzyżówki, redakcja tekstu, rozpoznawanie zabytków, pytania o najważniejsze wydarzenia z życia naszego miasta.

      Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w dwóch kategoriach.

      Klasy I-III SP  Maria Bandrowska, Lena Klucznik, Filip Burak

      Klasy IV-VI SP Adam Kramarz, Antoni Krupa, Michał, Nowakowski

      Gratulacje!

      Dorota Filipowicz, Ewa Idzi

    • Wystawa prac plastycznych w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury
     • Wystawa prac plastycznych w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury

     • W pałacowej Galerii Feininger odbyła się wystawa prac dzieci z kół plastycznych działających przy Trzebiatowskim Ośrodku Kultury.  Wiele prac wykonanych zostało przez  uczennice  naszej szkoły , które  twórczo pracowały w ramach koła plastycznego BEZ RAM.

      Renata Jankowska

    • Sukcesy uczniów VI a
     • Sukcesy uczniów VI a

     • Uczniowie klasy VI a rozwijają swoje pasje sportowe i osiągają w nich sukcesy. Adam Kramarz 27 maja 2023 zajął II miejsce w 2-ej edycji regat żeglarskich w klasie OPTYMIST w MIĘDZYSZKOLEJ LIDZE ŻEGLARSTWA REGATOWEGO.

      Natomiast Wiktor Walentynowicz uzyskuje sukcesy w teakwondo. 27 maja 2023 roku na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Teakwon-do ITF –UNION zdobył brązowy medal. W październiku 2022 z Polish Open Cup w Opolu przywiózł 2 złote medale.

      Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

      M. Konior

    • Program wczesnej profilaktyki uzależnień „Cukierki”
     • Program wczesnej profilaktyki uzależnień „Cukierki”

     • W oddziałach przedszkolnych w grupie 6-latków przez ostatnie 8 tygodni prowadziłam cykl spotkań dotyczących realizacji projektu profilaktycznego „Cukierki”.

      Program miał na celu przybliżenie podstawowych informacji na temat środków uzależniającychi zagrożeń z nimi związanych; kształtowania postaw dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi; rozwijanie u dzieci postaw szacunku w stosunku do personelu pedagogicznego i technicznego jako osób mogących udzielić wsparcia w problemach wydarzających się na terenie szkoły.

      Czytana była bajka profilaktyczna pt. „Cukierki”, z której dzieci dowiedziały się, że narkotyk może być przedstawiony w formie atrakcyjnej ale środki uzależniające odbierają wolność decyzji, niszczą relacje między ludźmi i zaburzają kontakt z rzeczywistością. Ofiarami bywają dzieci łatwowierne wobec obcych oraz samotne i odsunięte przez rówieśników. Osoby dorosłe na terenie szkoły są po to, aby wspierać dzieci w trudnych sytuacjach.

      Na zakończenie całego projektu z uzbieranych materiałów, rysunków i kart pracy dzieci stworzyły swoje własne książki, które zostały zaprezentowane rodzicom i innym uczniom.

      Anna Głębikowska

    • Z kulturą mi do twarzy – zakończenie projektu
     • Z kulturą mi do twarzy – zakończenie projektu

     • Od września do czerwca, uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami realizowali  Międzynarodowy Projekt Edukacyjny ,, Z kulturą mi do twarzy”. Milo mi poinformować, że udało nam się wykonać wszystkie zadania i uzyskaliśmy certyfikat.

      Realizacja zadań projektowych wpłynęła pozytywnie na większość uczniów, a sam projekt okazał się być bardzo potrzebny. Dzieci wspólnie odkrywały świat wartości, kultury i sztuki oraz kształtowały poczucie przynależności do swojego narodu.

      koordyantor: Sandra Bemsz- Mickiewicz

    • Bliżej przedszkola
     • Bliżej przedszkola

     • Już po raz trzeci dzieci z grup przedszkolnych przyłączyły się do organizowanej przez platformę edukacyjną „Bliżej przedszkola” - IX edycji wydarzenia SPRINTEM DO MARATONU.

      Celem projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Impreza biegowa została przeprowadzona 2 czerwca 2023 roku na boisku przy Hali Sportowej w Mrzeżynie. Dystans został dostosowany do wieku i możliwości dzieci. Przed biegiem wszyscy uczestnicy imprezy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce. Na starcie każda grupa z zapałem dopingowała biegnących przedszkolaków. W trakcie biegu zdarzały się potknięcia i upadki, gdyż każdy chciał dopiec pierwszy do mety, ale w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a jedynie pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze promującej zdrowy styl życia. Wynik z dumą wpisaliśmy do licznika wszystkich biegających przedszkolaków w cały kraju. Nasza reprezentacja liczyła 47 małych maratończyków, którzy z wielkim zapałem pokonali dystans 750 m. Po zakończeniu sportowych zmagań każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom ukończenia biegu, natomiast szkoła otrzymała biegowy certyfikat.

      Gratulujemy wspaniałym biegaczom! Do zobaczenia na starcie za rok.

      Zespół Edukacji Przedszkolnej

    • Spotkanie z uczniami z Wandlitz – Dzień Dziecka w Polsce i Kindertag w Niemczech
     • Spotkanie z uczniami z Wandlitz – Dzień Dziecka w Polsce i Kindertag w Niemczech

     • Pod hasłem DZIEŃ DZIECKA/KINDERTAG i przy piosence Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są” odbyło się trzynaste spotkanie w ramach wymiany uczniów z naszej szkoły i z zaprzyjaźnionej szkoły w Wandlitz w Niemczech.

      W piątek 2 czerwca o godz. 10.00 pod szkołę podjechał bus z naszymi gośćmi. Pani Dyrektor Małgorzata Skoneczna przywitała uczestników wymiany w języku angielskim. Wszyscy się tego języka uczymy, więc nie było problemu ze zrozumieniem.

      W czasie spotkania odbyły się animacje językowe, podczas których nauczyliśmy się swoich imion. Wymowa niektórych wcale nie była taka prosta. Zajadając pyszne kanapki i ciasta przygotowane przez rodziców, układaliśmy krzyżówkę z imionami.

      W czasie przejazdu kolejką turystyczną zwiedzaliśmy Mrzeżyno. Pokazaliśmy naszym gościom piękny mrzeżyński port, urocze uliczki, podziwialiśmy ujście Regi do morza. A opiekunowie z Wandlitz, którzy w poprzednich latach u nas gościli, obserwowali, jak zmieniła się nasza miejscowość.

      Po obiedzie udaliśmy się na plażę. W promieniach słońca, na gorącym, morskim piasku, przy szumie Bałtyku rywalizowaliśmy w zawodach sportowych w czterech międzynarodowych drużynach. Biegaliśmy, skakaliśmy, wykazywaliśmy się zręcznością i umiejętnością rzutu do celu. Integrowaliśmy się podczas gier i zabaw z piłką. A wietrzyk studził nasze emocje.

      W drodze powrotnej do szkoły był czas  na  lody, a nasi przyjaciele zakupili pamiątki z Mrzeżyna. Po harcach na plaży, głodni jak wilki, wróciliśmy do szkoły. Tu czekały na nas kiełbaski, sałatki, ciasto i ciepła herbata.

      Zintegrowani, z uśmiechem na ustach jeszcze raz wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę ”Wszystkie dzieci nasze są”. Uczniowie z Wandlitz zaprezentowali efekty swojej nauki języka polskiego - pomagali nam zaśpiewać refren. Następnie podsumowaliśmy rywalizację sportową. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Niebieskich.

      Po wspólnie spędzonym dniu już świetnie porozumiewaliśmy się między sobą po polsku, niemiecku, angielsku i… jak to się mówi - „na migi”. Było jeszcze parę minut gry w tenisa stołowego i piłkę nożną na boisku szkolnym. Wspólnie odtańczony taniec belgijka (choć nie wyszedł idealnie) dopełnił naszej integracji.

      O godzinie 18.00 przyszedł czas na pożegnanie. Były łzy rozstania, zawiązały się nowe przyjaźnie. Miejmy nadzieję, że będą tak trwałe, jak w poprzednich latach. Postaramy się podtrzymywać je listownie, kontaktować się przez Internet.  Już teraz nie możemy doczekać się spotkania w przyszłym roku w Wandlitz.

      Dziękujemy rodzicom uczniów biorących udział w spotkaniu, państwu Annie i Danielowi Przeździeckim oraz Urzędowi Miejskiemu w Trzebiatowie za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu spotkania.

      Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu finansowemu POLSKO-NIEMIECKIEJ WSPÓŁPRACY MŁODZIEŻY Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania.

      Uczestnicy wymiany wraz z opiekunami.

     • Co u Filipa Korzeniowskiego w tym sezonie?

     • Zmiana wielka, bo zmiana klubu. Filip obecnie reprezentuje Klub Motorowy Chojna.

      Wraz z końcem 2022 roku Filip zakończył przygodę z Cross Country, ponieważ nie chce jeździć po to samo, co już zdobył: Mistrz Pucharu Polski 2022, Vice Mistrz Polski 2022, Mistrz Pomorza Zachodniego 2022. Fiilp chce iść wyżej, więc od tego sezonu wstąpił w szeregi Motocrossu, czyli najszybszych wyścigów torowych. Kosztuje go to wiele wysiłku i wyrzeczeń. Trenuje 7 dni w tygodniu, aby osiągnąć coraz lepsze wyniki i znaleźć się bliżej podium. Jeździ wciąż z numerem 59 J.

      14.04.2023 r. w Nekli (Opatówek) odbyła się I runda Motocrossu strefy zachodniej. Marzeniem Filipa było, aby być w pierwszej dziesiątce. Wystartował w klasie Junior (14-19 lat). W klasyfikacji do zawodów zajął 25 miejsce na 63 zawodników. W pierwszym wyścigu był już na miejscu 11, co dało Mu dużą nadzieję przed drugim wyścigiem. Niestety dalsza część zawodów została odwołana przez złą pogodę.

      II runda odbyła się 21.05.2023 r. w Chojnie. W kwalifikacjach Filip uplasował się na pozycji 15. Ale już w pierwszym biegu zajął miejsce 11, a w drugim biegu był 10. Po całych zawodach w Motocross Zachodnim Filip (junior wiekiem w klasie 14-19 lat) zajął 11 miejsce. To bardzo dobra pozycja. Dalsze sukcesy Filipa będziemy obserwować, gdy on sam będzie już w szkole średniej.

      Filipie, gratulacje! Życzymy sukcesów!

      Wychowawca- W. Matiaszowska

  • Kontakty

   • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
   • (91)3866273 (91)3866254
   • ul. Aleja Tysiąclecia 32 72-330 Mrzeżyno Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych