Nawigacja

Co słychać w szkole... Szkoła z pasją Tydzień Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej Klub szkół UNICEF Dostrzec innych VII ztot szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Humanitarna Mikołajki w cerkwi Sprawozdanie WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA VIII Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu BIWAK INTEGRACYJNY W REWALU Kampania edukacyjna WWF:KOMPENDIUM WIEDZY DLA NAUCZYCIELI Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 1 Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 2 USŁYSZEĆ AFRYKĘ Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej Pasowanie na czytelnika 2013 „Dzień Dobrych Uczynków” w naszej szkole 2013 CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DZIEŃ ZMIAN RAPORT - DZIEŃ ZMIAN Baw się i bądź bezpieczny STOP DOPALACZOM II EDYCJA PROGRAMU "Baw się i badź bezpieczny" MALI uczniowie idą do szkoły – projekt edukacyjny UNICEF Szkoła bez przemocy Szkoła bez przemocy- mozliwe czy nie? Dzieciństwo bez przemocy CERTYFIKAT V edycja Szkoły bez przemocy Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY” NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PROJEKT NAIKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - informacje o programie NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - postanowienia ogólne NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOŁE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZEYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - zdjęcia z realizacji projektuu

Projekty i inne działania

AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY”

AKCJA  „KIBICUJĘ FAIR PLAY”

W ramach ogólnopolskiego programu Szkoła bez Przemocy nasi uczniowie przystąpili do akcji „Kibicuję Fair Play”. Polegała ona na zebraniu podpisów na specjalnych listach programu pod  wystosowanym do władz  Polski listem – apelem, w którym młodzi ludzie, nawołują do zapewnienia bezpieczeństwa i przyjaznej atmosfery na stadionach podczas EURO 2012 (list do władz RP zamieszczamy poniżej). Nie wiem ile podpisów zebrano w innych szkołach i miasteczkach takich jak nasze….ale nam udało się zebrać 1113 podpisów.

            Podpisy złożyli nie tylko uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, ale też nasi lokalni włodarze, pracownicy TOK, lekarze i pielęgniarki, pocztowcy, strażacy, policjanci i żołnierze a także wielu innych mieszkańców naszej gminy.

…..I nie chodziło w tej akcji tylko o bezpieczne stadiony. Czasami warto zastanowić się co znaczy i jak działa zasada Fair Play. Zachęcamy wszystkich, którzy są ciekawi działania owej zasady do jej zastosowania…..tak jak 1113 osób z naszego miasteczka.

 

                                                     Pozdrawiam cieplutko, Anna Prętka

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć