Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy

WITAMY W SZÓSTEJ EDYCJI SZKOLY BEZ PRZEMOCY.

Rok szkolny 2011/12 rozpoczął kolejną, już szóstą edycję programu Szkoła bez Przemocy. Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem uczestniczą w tym ogólnopolskim programie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest  promocja kibicowania fair play. Wiąże się to z inauguracją mistrzostw świata w piłce nożnej EURO 2012, których organizacja przypadła Polsce. Ambasadorem programu jest sportowiec, Tomasz Majewski, mistrz olimpijski w pchnięciu kulą.
    My, jako uczniowie szkoły z oddziałami integracyjnymi zasadę fair play staramy się stosować codziennie, nie tylko w sporcie, ale w każdej sytuacji życiowej. Pomagamy, wspieramy, uczymy się tolerować i akceptować. Jest to dla nas duże wyzwanie ale też z każdego dobrego uczynku mamy duuuuuuuużą satysfakcję. Lubimy pomagać i być z drugim człowiekiem i będziemy tak długo wspierać innych, aż pomożemy wszystkim.
    W tym roku szkolnym planujemy szerzyć zasadę fair play we wszystkich znanych nam dziedzinach. Oczywiście zaczynamy od siebie!
Przystąpiliśmy do konkursu na scenariusz „Dnia Fair Play”. Szykuje się niezła zabawa oczywiście….FAIR PLAY.

Pozdrawiam, Anna Prętka