Nawigacja

Co słychać w szkole... Szkoła z pasją Tydzień Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej Klub szkół UNICEF Dostrzec innych VII ztot szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Humanitarna Mikołajki w cerkwi Sprawozdanie WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA VIII Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu BIWAK INTEGRACYJNY W REWALU Kampania edukacyjna WWF:KOMPENDIUM WIEDZY DLA NAUCZYCIELI Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 1 Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 2 USŁYSZEĆ AFRYKĘ Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej Pasowanie na czytelnika 2013 „Dzień Dobrych Uczynków” w naszej szkole 2013 CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DZIEŃ ZMIAN RAPORT - DZIEŃ ZMIAN Baw się i bądź bezpieczny STOP DOPALACZOM II EDYCJA PROGRAMU "Baw się i badź bezpieczny" MALI uczniowie idą do szkoły – projekt edukacyjny UNICEF Szkoła bez przemocy Szkoła bez przemocy- mozliwe czy nie? Dzieciństwo bez przemocy CERTYFIKAT V edycja Szkoły bez przemocy Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY” NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PROJEKT NAIKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - informacje o programie NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - postanowienia ogólne NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOŁE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZEYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - zdjęcia z realizacji projektuu

Projekty i inne działania

Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy

WITAMY W SZÓSTEJ EDYCJI SZKOLY BEZ PRZEMOCY.

    Rok szkolny 2011/12 rozpoczął kolejną, już szóstą edycję programu Szkoła bez Przemocy. Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem uczestniczą w tym ogólnopolskim programie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest  promocja kibicowania fair play. Wiąże się to z inauguracją mistrzostw świata w piłce nożnej EURO 2012, których organizacja przypadła Polsce. Ambasadorem programu jest sportowiec, Tomasz Majewski, mistrz olimpijski w pchnięciu kulą.
    My, jako uczniowie szkoły z oddziałami integracyjnymi zasadę fair play staramy się stosować codziennie, nie tylko w sporcie, ale w każdej sytuacji życiowej. Pomagamy, wspieramy, uczymy się tolerować i akceptować. Jest to dla nas duże wyzwanie ale też z każdego dobrego uczynku mamy duuuuuuuużą satysfakcję. Lubimy pomagać i być z drugim człowiekiem i będziemy tak długo wspierać innych, aż pomożemy wszystkim.
    W tym roku szkolnym planujemy szerzyć zasadę fair play we wszystkich znanych nam dziedzinach. Oczywiście zaczynamy od siebie!
Przystąpiliśmy do konkursu na scenariusz „Dnia Fair Play”. Szykuje się niezła zabawa oczywiście….FAIR PLAY.
                          
                                                                      Pozdrawiam, Anna Prętka

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć