Nawigacja

Co słychać w szkole... Szkoła z pasją Tydzień Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej Klub szkół UNICEF Dostrzec innych VII ztot szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Humanitarna Mikołajki w cerkwi Sprawozdanie WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA VIII Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu BIWAK INTEGRACYJNY W REWALU Kampania edukacyjna WWF:KOMPENDIUM WIEDZY DLA NAUCZYCIELI Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 1 Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 2 USŁYSZEĆ AFRYKĘ Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej Pasowanie na czytelnika 2013 „Dzień Dobrych Uczynków” w naszej szkole 2013 CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DZIEŃ ZMIAN RAPORT - DZIEŃ ZMIAN Baw się i bądź bezpieczny STOP DOPALACZOM II EDYCJA PROGRAMU "Baw się i badź bezpieczny" MALI uczniowie idą do szkoły – projekt edukacyjny UNICEF Szkoła bez przemocy Szkoła bez przemocy- mozliwe czy nie? Dzieciństwo bez przemocy CERTYFIKAT V edycja Szkoły bez przemocy Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY” NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PROJEKT NAIKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - informacje o programie NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - postanowienia ogólne NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOŁE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZEYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - zdjęcia z realizacji projektuu

Projekty i inne działania

CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI

Szkoła Podstawowa w Mrzeżynie otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki
w roku szkolnym 2012/2013 za udział w drugiej edycji ogólnopolskiej kampanii „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA” zorganizowanej przez UNICEF na rzecz dzieci w Czadzie.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła z wielką przyjemnością przystąpiła do drugiej już edycji akcji "Wszystkie kolory świata". Nauczyciele prowadzili zajęcia dotyczące życia dzieci w Czadzie,
w oparciu o prezentację multimedialną UNICEF. Powstały gazetki szkolne i klasowe. Podczas ferii zimowych dzieci wspólnie z rodzicami i dziadkami szyły charytatywne laleczki. W albumie szkolnym powstała galeria zdjęć wszystkich laleczek. Nie bez powodu w Walentynki 14 lutego 2013 r.
w godzinach popołudniowych odbyło się w szkole spotkanie z rodzicami, podczas którego goście oglądali wystawę lalek. Podczas tego spotkania można było zaopiekować się wybraną laleczką                  w zamian za symboliczną darowiznę na rzecz najbiedniejszych dzieci. Zebraną kwotę w wysokości 520 złotych przekazaliśmy na konto UNICEF.

W akcji "Wszystkie kolory świata" wzięli udział uczniowie ze szkoły podstawowej oraz z oddziałów przedszkolnych. Zarówno cele akcji, jak również forma bardzo motywują najmłodszych do pracy na rzecz innych, uczą pomagania, kształtują najlepsze postawy, zachęcają rodziców do wspólnego działania z dziećmi  dla innych, dla szkoły i środowiska.

Kamińska Mariola 

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć