• Informacja dla rodziców przedszkolaków

- chusteczki higieniczne suche, wyciągane, w tekturowym pudełku (1 opakowanie);

- chusteczki wilgotne, wyciągane (1 opakowanie);

- przybory do mycia zębów (pasta, szczoteczka do zębów, kubek);

- strój gimnastyczny (koszulka bawełniana, spodenki);

- dodatkowe ubranie na zmianę (koszulka, majtki, skarpety, spodnie lub getry);

- worek na strój gimnastyczny;

- worek na dodatkowe ubranie.

Wyprawka powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem, łatwa do rozpoznania przez dziecko.

Materiały piśmiennicze zostaną zakupione we wrześniu po uzgodnieniu na pierwszym zebraniu z rodzicami.

Pakiet zeszytów ćwiczeń został zamówiony przez wychowawcę i będzie dostępny we wrześniu. Cena pakietu zostanie podana na pierwszym zebraniu z rodzicami.

grupa 3-4 -latki

Wyprawka powinna zawierać:

- obuwie (kapcie) antypoślizgowe, łatwe do założenia (oprócz klapek i crocsów);

- chusteczki higieniczne suche, wyciągane, w tekturowym pudełku (1 opakowanie);

- chusteczki wilgotne, wyciągane (1 opakowanie);

- przybory do mycia zębów (pasta, szczoteczka do zębów, kubek);

- dodatkowe ubranie na zmianę w worku (koszulka, majtki, skarpety, spodnie lub getry);

- mała poduszka typu „jasiek”;

- kocyk.

Materiały papiernicze zostaną zakupione we wrześniu po uzgodnieniu na pierwszym zebraniu z rodzicami.

• Odbiór zaświadczeń

• Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą do odbioru w piątek, 8 lipca, w godz. 9.00- 10.00.

Zaświadczenie może zostać wydane wyłącznie absolwentowi lub jego rodzicom.