• Procedury COVID-19

• W zakładce Dokumenty szkolne znajdują się dwa zarządzenia dotyczące procedur obowiązujących od 1 września 2020 r. w szkole i oddziałach przedszkolnych w związku z COVID-19. Proszę się z nimi zapoznać.

Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

• Informacja dotycząca nowego roku szkolnego

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

od 1 września br. wracamy do pracy stacjonarnej w szkole. Wszyscy stęskniliśmy się za sobą, jednak sytuacja pandemii nadal trwa, więc w tym roku nie będzie apelu rozpoczynającego rok szkolny.

Organizacja pracy szkoły 1 września 2020 r.:

1. Oddziały przedszkolne – od 6.45 do 15.45 (bardzo proszę w miarę możliwości odebrać dzieci wcześniej)
            2. Klasa pierwsza – spotkanie wychowawcy z uczniami i rodzicami o godz. 9.00 (z zachowaniem reżimu sanitarnego)
            3. Klasy II- VIII – nie ma spotkania z wychowawcami 1 września, lecz uczniowie przychodzą do szkoły 2 września wg planu podanego przez wychowawców odpowiednio wcześniej (plan również w Librusie).

Proszę o osłanianie ust i nosa, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Od 2 września staramy się pracować normalnie. Uczniowie zostaną zapoznani z procedurami obowiązującymi w szkole. Rodzice otrzymają informację pisemnie. Procedury te będą obowiązywały uczniów, rodziców i pracowników w takim samym stopniu. Proszę o zrozumienie i dostosowanie się do nich.

Praca świetlicy- od 7.00 do 15.45 (wyłącznie dla dzieci dojeżdżających i dzieci rodziców pracujących).

Dowozy od 2 września wg planu z ubiegłego roku (dostępny na prawym menu). W autobusie/busie obowiązuje osłanianie ust i nosa. Uczeń bez maseczki/ osłony nie zostanie wpszuszczony do autobusu.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Proszę śledzić stronę internetową i e-dzienniki. Uczniowie również będą informowani na bieżąco.

M. Skoneczna- dyrektor szkoły

• ZEBRANIE DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW

• Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych na zebranie organizacyjne rozpoczynające nowy rok szkolny 2020/2021 w dniu 31.08.2020 roku na godz. 16.00

Aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa prosimy o przybycie tylko jednego rodzica do danego oddziału przedszkolnego. Prosimy nie przyprowadzać dzieci.

• sala nr 6 – 6 latki
            • sala nr 7 – 5 latki