• Rekrutacja 2020
     • Rekrutacja 2020

     • Zgodnie z załącznikiem nr 2 do Zarządzenia nr 112/2020 Burmistrza Trzebiatowa z dnia 10 stycznia 2020 r. dyrektor szkoły informuje, że w dniach 2-27 marca 2020 r. będą przyjmowane wnioski rodziców o przyjęcie dziecka do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w SPzOI w Mrzeżynie. Druki wniosków do pobrania w sekretariacie szkoły (ul. Tysiąclecia 32) lub ze strony internetowej szkoły (zakładka Dokumenty szkolne).

      Małgorzata Skoneczna- dyrektor szkoły

      Zarządzenie Burmistrza Trzebiatowa do pobrania tutaj:

    • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
     • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

     • W środę 5 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Do konkursu przystąpiło 11 dzieci. Jury w składzie pani dyrektor Małgorzata Skoneczna, pani Beata Brzozowska i pani Dorota Skrzypińska- Rzońca po długich obradach wyłoniło trzech laureatów i przyznało trzy wyróżnienia. Laureatkami zostały: Nadia Kruszyńska z klasy IIIa, Nadia Chorążewicz z klasy Ia oraz Natasza Borowik z klasy IIIa. Wyróżnienia zdobyli: Karina Kędroń z klasy Ia , Kacper Szczygieł z klasy IIa oraz Wiktor Walentynowicz z klasy IIIa. Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas eliminacji miejsko-gminnych Małego Konkursu Recytatorskiego w Trzebiatowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia !

      Sandra Bemsz-Mickiewicz, Anna Przeździecka

    • Apel profilaktyczny
     • Apel profilaktyczny

     • W trosce o bezpieczeństwo uczniów dnia 5 II 2020r w naszej szkole odbył się apel profilaktyczny, podczas którego panowie Piotr Worwa- ratownik medyczny i Adam Dąbrowski- strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie omówili zasady bezpiecznego zachowania się w czasie zbliżających się ferii zimowych.

      Ferie są po to abyś drogi uczniu odpoczywał, bawił się, realizował swoje zainteresowania, na które w okresie nauki brakuje Ci czasu.

      Jeśli będziesz bawić się poza domem – pamiętaj!!!

      - KLUCZE do mieszkania chowaj pod ubraniem,

      - NIE podawaj nikomu swojego adresu zamieszkania,

      - NIE opowiadaj o wyposażeniu domu i zasobach majątkowych rodziny,

      - NIE ufaj osobom obcym,

      - NIE bierz od nich proponowanych słodyczy,

      - NIE korzystaj z ich zaproszenia na spacer lub do domu,

      - NIE wsiadaj do samochodu osób nieznajomych,

      - BAW się tylko w miejscach przeznaczonych do zabawy,

      - NIE rzucaj śnieżkami w pieszych, samochody lub okna,

      - NIE ślizgaj się na zamarzniętym stawie lub rzece,

      - NIE zjeżdżaj na sankach na ulice i torowiska,

      - NIE doczepiaj sanek do samochodu,

      - NIE oddalaj się z miejsca zabawy bez wiedzy rodziców lub opiekunów.

                                                                                                                                 Baw się i bądź bezpieczny!

                                                                                                                                                                Zespół profilaktyczny

    • Nasza szkoła SZKOŁĄ PROMUJĄCĄ ZDROWIE
     • Nasza szkoła SZKOŁĄ PROMUJĄCĄ ZDROWIE

     • Z przyjemności informujemy w imieniu Wojewódzkiego Koordynatora ds. Szkół Promujących Zdrowie, że decyzją Wojewódzkiego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie w dniu 23 stycznia 2020 r. nasza szkoła została przyjęta do Zachodniopomorskiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. W związku z tym w szkole powstał Zespół ds. Promocji Zdrowia, który opracowuje plan pracy na cały rok. W realizacji planu uczestniczyć będą wszyscy uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy administracyjni. Do współpracy zaprosiliśmy już specjalistów z obszaru profilaktyki i promocji zdrowia, pielęgniarkę szkolną, terapeutów, firmy szkoleniowe. Program będzie realizowany co najmniej przez dwa lata. O wszystkich szczegółach dotyczących realizacji planu pracy będziemy informować na bieżąco. Informacje będzie można przeczytać w zakładce na stronie internetowej szkoły.

      Zespół ds. promocji Zdrowia