Nawigacja

Co słychać w szkole... Szkoła z pasją Tydzień Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej Klub szkół UNICEF Dostrzec innych VII ztot szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Humanitarna Mikołajki w cerkwi Sprawozdanie WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA VIII Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu BIWAK INTEGRACYJNY W REWALU Kampania edukacyjna WWF:KOMPENDIUM WIEDZY DLA NAUCZYCIELI Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 1 Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 2 USŁYSZEĆ AFRYKĘ Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej Pasowanie na czytelnika 2013 „Dzień Dobrych Uczynków” w naszej szkole 2013 CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DZIEŃ ZMIAN RAPORT - DZIEŃ ZMIAN Baw się i bądź bezpieczny STOP DOPALACZOM II EDYCJA PROGRAMU "Baw się i badź bezpieczny" MALI uczniowie idą do szkoły – projekt edukacyjny UNICEF Szkoła bez przemocy Szkoła bez przemocy- mozliwe czy nie? Dzieciństwo bez przemocy CERTYFIKAT V edycja Szkoły bez przemocy Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY” NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PROJEKT NAIKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - informacje o programie NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - postanowienia ogólne NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOŁE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZEYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - zdjęcia z realizacji projektuu

Projekty i inne działania

Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej

„Świeć gwiazdeczko, mała świeć, do Jezusa prowadź mnie...”

tak rozśpiewani uczniowie naszej szkoły – klasy Oa oraz ZET PS ,9 stycznia 2013r wyruszyli z bożonarodzeniowymi jasełkami do zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

 

            Widowisko przypomniało widzom zdarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Występ maluchów wzbudził wzruszenie, sprawił, że na twarzach zgromadzonej publiczności zawitał  radosny uśmiech.

 

            Po występach dzieci zwiedzały pracownie oraz podziwiały przepiękne, ręcznie wykonane przez uczestników WTZ prace artystyczne.

Wizyta zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez kucharzy z pracowni gospodarstwa domowego.

 

            Następnie wyruszyliśmy z kolędą do Publicznego Przedszkola, przy ulicy Waryńskiego w Trzebiatowie. Młodzi artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje role. Był to dla nich najpoważniejszy występ w życiu. Trzeba przyznać, że dzieci wykazały się naturalnym profesjonalizmem. Nie było widać u nich tremy, a świąteczny repertuar odtwarzały z ogromnym zaangażowaniem. Zostało to docenione przez przedszkolaków i nagrodzone gromkimi brawami. Na pożegnanie wszyscy razem zaśpiewaliśmy pastorałkę.

Również ta wizyta, radosna i słodka od cukierków na długo pozostanie w pamięci małych artystów.

           

Bardzo dziękujemy pracownikom i uczestnikom WTZ oraz Paniom i przedszkolakom z Przedszkola w Trzebiatowie za miłe i pełne wzruszenia przyjęcie.

 

 

 

                                                                                       Dorota Czyż, Iwona Kleina

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć