Nawigacja

PROJEKT INFORMACJE O PROGRAMIE POSTANOWIENIA OGÓLNE HARMONOGRAM ZAJĘĆ PUBLICZNE GIMNAZJUM HARMONOGRAM ZAJĘĆ SZKOŁA PODSTAWOWA ZDJĘCIA Z REALIZACJI PROJEKTU ZAJĘCIA PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM

Nauka kluczem do przyszłości

ZAJĘCIA

W listopadzie w Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum w Mrzeżynie rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach projektu unijnego „Nauka kluczem do przyszłości”. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku przed i po lekcjach (harmonogram zajęć w zakładce „Nauka kluczem do przyszłości”).

Poprzez udział w zajęciach organizowanych w ramach projektu uczniowie mogą wyrównywać szanse edukacyjne z j. polskiego, matematyki, przyrody, j. niemieckiego, fizyki, biologii, chemii, geografii. Projekt umożliwia uczniom także rozwijanie swoich zdolności i zainteresowań. Dzieci i młodzież swoje talenty prezentują na zajęciach: artystycznych, muzycznych ,sportowych ,ICT, matematyce przez działanie i j. angielskim. Wiedzę o państwach europejskich zgłębiają na zajęciach „Poruszam się po świecie”. Odbywają się także zajęcia z terapii psychologiczno – pedagogicznej, socjoterapii oraz zajęcia uspołeczniające. Wszyscy uczniowie wezmą udział w spotkaniach z doradcą zawodowym.

Dla uczniów naszej szkoły zorganizowane będą wycieczki przyrodnicze, historyczne i geograficzne. W ramach zajęć artystycznych dzieci odwiedzą teatr, a w ramach muzycznych - operę. Zajęcia sportowe poszerzono o wyjazdy na basen.

Na wszystkich zajęciach wykorzystywane są pomoce naukowe zakupione w ramach projektu oraz wyprawki, które otrzymał każdy uczeń.

Koordynatorzy

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć