Pani dyrektor Małgorzata Skoneczna wraz ze szkolnym koordynatorem programu SzPZ, panią Sandrą Bemsz-Mickiewicz, odebrały ten ważny dla nas dokument z rąk pani wiceminister Pauliny Piechny-Więckiewicz podczas uroczystej gali w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Przyznanie Krajowego Certyfikatu stanowi potwierdzenie, że nasza szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie. Certyfikat jest wyrazem uznania naszych dotychczasowych osiągnięć w obszarze promocji zdrowia.
Podczas uroczystości padło wiele ważnych słów o tym, jak istotne w pracy z dziećmi i młodzieżą są działania promujące wszystkie aspekty zdrowia. Podkreślano też, że certyfikat jest zwieńczeniem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy całej społeczności szkolnej. Tak więc gratulacje należą się wszystkim podmiotom szkolnym: uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom niepedagogicznym.
Zespół ds. promocji zdrowia
