• SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

Z radością informuję, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

Mam zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

Alicja Zientek kl. 1 - 1 miejsce

• APEL PROFILAKTYCZNY - BEZPIECZNE WAKACJE

Bezpieczne wakacje to przede wszystkim rozwaga i przewidywanie skutków swojego zachowania. We wtorek, 18 czerwca 2024r. w naszej szkole, w ramach działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje” odbyło się spotkanie z p. Piotrem Karpińskim i p. Arkadiuszem Bemsz z zaprzyjaźnionej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie. Tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo podczas zbliżających się wakacji.

• Z wizytą na wsi

W miniony piątek uczniowie klasy pierwszej, korzystając z zaproszenia kolegi z klasy Ignacego, wybrali się wycieczkę do Robów. Celem wycieczki było odwiedzenie tradycyjnego gospodarstwa, poznanie pracy rolnika oraz wspólna integracja. Dziadek Ignacego, który jest rolnikiem, opowiedział nam o swojej pracy, a także oprowadził nas po swoim gospodarstwie. Mogliśmy z bliska obejrzeć krowy, świnie, kury, króliki oraz maszyny rolnicze. Następnie udaliśmy się na podwórko do Ignasia, gdzie czekały na nas, przygotowane przez panie animatorki zabawy i konkursy. Mamy przygotowały dla nas pyszny poczęstunek, a na zakończenie piekliśmy kiełbaski na ognisku.

• Pomerania Fun Park

W miniony piątek 7 czerwca 2024 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce do największego parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim Pomerania Fun Park. Słoneczna pogoda pozwoliła w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji. Wspaniała zabawa na karuzelach, trampolinach oraz w mini zoo pozwoliła na nawiązanie nowych relacji rówieśniczych. Wspólny wyjazd pokazał również dzieciom nowe, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Po wszystkich aktywnościach na uczestników wycieczki czekał pyszny obiad i lody.

• Skakun Park

Park trampolin Skakun Park w Kołobrzegu w dniu 11 czerwca 2024 r. odwiedzili czwartoklasiści. Uczniowie pojechali do Kołobrzegu komunikacją miejską i mogli samodzielnie kupić bilety u kierowcy. W parku doświadczali zabaw w powietrzu. Było to połączenie skoków, akrobacji i radości.

Aldona Mączyńska

• Dzień w parku rozrywki Kajtur Event- Poligon

Uczniowie klasy VI wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym wspólną wycieczkę. Tym razem spędziliśmy dzień w parku rozrywki Kajtur Event- Poligon, znajdujący się w Chełmie Gryfickim. Przygotowana przez pracowników Militarna Przygoda zawierała wojskowe szkolenie prowadzone metodą musztry bojowej. Podczas pobytu mogliśmy sprawdzić swoją zręczność, kondycję fizyczną, umiejętności wspinaczkowe, strzelnicze, umiejętność biegu w średniowiecznych nartach, rzut toporem i oszczepem. Wiele emocji wzbudził przejazd tyrolką nad przeszkodą wodną.

• Sobota 27.07.2024

I.Kierunek: Rogowo,Trzebusz,Nowielice,Trzebiatów:

-poniedziałek–czwartak: 1325,1420,1515

-piątek: (1300 tylko do Trzebusza); 1325,1420

II.Kierunek: Roby, Gorzysław, Bieczyno:

-poniedziałek-czwartek: 1325,1420,1525

-piątek: 1235,1325,1420,