• Nasi uczniowie nagrodzeni!

ROZSTRZYGNIĘCIE

KONKURSU
            NA REPORTAŻ FILMOWY

„REPORTERSKA PRZYGODA MOJEJ KLASY OKIEM KAMERY”

Celem konkursu było minimalizowanie zaburzeń związanych z uzależnieniami behawioralnymi. Uczestnikami byli uczniowie klas II-IV szkół podstawowych, wychowawcy i nauczyciele.
            Powołana Komisja Konkursowa w składzie :
            Iwona Frączekm – Kierownik OPS,
            Magdalena Michniewicz – Pełnomocnik Burmistrz ds. Profilaktyki
            Urszula Obertaniec – przedstawiciel GKRPA
            Stanisława Wierzbicka – przedstawiciel Zespołu Interdyscyplinarnego
            Piotr Prętki – przedstawiciel Policji
            wyłoniła zwycięzców konkursu :

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Z uwagi na podjęte w ubiegłym roku szkolnym długoterminowe działania opiekunowie SU podjęli decyzję o zorganizowaniu wyborów uzupełniających do Samorządu. W piątek (16 września) uczniowie klas 4-8 i nauczyciele przystąpili do głosowania na przedstawicieli, którzy ich zdaniem najlepiej będą reprezentować ich interesy oraz wspomogą dotychczasową przewodniczącą SU – Maję Kowalską w dalszej realizacji zadań. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała szkolna komisja wyborcza złożona z uczennic klas ósmych, przygotowana do tego zadania przez p. Ewę Idzi.

• Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu

21 września to w naszej szkole radosny dzień. Obchodzony jest wtedy Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu. Każdego roku uczniowie z nauczycielami ubrani na żółto i niebiesko wychodzili na pochód ulicami Mrzeżyna z balonami, transparentami i plakatami przedstawiającymi Order Uśmiechu. W tym roku uczczono ten dzień nieco inaczej. W salach zagościły cytryny , które dzieci masowały i wyciskały aby uzyskać pyszny i zdrowy sok. Sok cytrynowy bowiem piją Kawalerowie Orderu Uśmiechu. „Każdy chce być Kawalerem i orderem okryć pierś, sławić imię naszej szkoły zanieść w świat radosną wieść” (…) Takie słowa zawiera hymn naszej szkoły więc każde dziecko tego dnia wypiło trochę soku z cytryny i musiało tak jak Kawalerowie uśmiechnąć się do zdjęcia. Zapraszamy do galerii.

• Kino Sferyczne

15 września w naszej szkole odbyła się projekcja filmów w kinie sferycznym. Kino sferyczne to nowa forma kształcenia nie tylko dla dzieci. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niezwykły obraz pod kątem 360º. Uczniowie w zależności od poziomu klas obejrzeli różne, ciekawe filmy edukacyjne. Pokaz wywołał wiele pozytywnych emocji i wrażeń.

• Partnerzy

• Herb Polski
    • Poniedziałek 03.10.2022
      • ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

• Przywozy uczniów:

I kurs: Jaromin 6.40;Trzebiatów SP2 6.45;Trzebiatów (obwodnica) 6.50;Trzebusz;

6.45; Bieczyno  6.55; Gorzysław 7.00; Roby 7.05;

II kurs: Trzebiatów (obwodnica) 8.02;Trzebusz 8.12; Rogowo 8.20; Bieczyno 7.55; Gorzysław 8.05; Roby 8.10;

Odwozy uczniów:

1. Kierunek: Rogowo, Trzebusz, Nowielice, Trzebiatów:
        • Poniedziałek: 1325 , 1420, 1515
        • Wtorek: 1325, 1420, 1515
        • Środa: 1325 , 1420, 1515
        • Czwartek: 1325, 1420, 1515
        • Piątek: 1325 , 1420,
        1. Kierunek: Roby, Gorzysław, Bieczyno:
        • Poniedziałek: 1325 , 1420, 1525
        • Wtorek: 1325, 1420, 1525