• Rozpoczęcie roku szkolnego
     • Rozpoczęcie roku szkolnego

      Rok szkolny 2023/2024 rozpoczniemy 4 września. Podczas uroczystego apelu o godz. 9.00 w hali MCS obchodzić będziemy również 75-lecie szkoły. Zapraszamy uczniów, rodziców, emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

      Dowozy wg dotychczasowego harmonogramu, tj drugim kursem.

    • WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA
     • WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

      1. Zeszyt A- 4 32 kartkowe w 3 linie - najlepiej kolorowe 2 szt

      2. Zeszyt A-4 32 kartkowe w kratkę – 4 szt

      3. Blok techniczny biały formatu A4 – 3 szt

      4. Blok techniczny kolorowy formatu A4 – 3 szt

      5. Farby plakatowe + 2 pędzle /cienki i gruby/ (podpisane)

      6. teczka do prac plastycznych (podpisana)

    • Wycieczka Kraków – Energylandia – Wieliczka
     • Wycieczka Kraków – Energylandia – Wieliczka

      Na zakończenie zmagań szkolnych w dniach 14 - 16 czerwca 2023 r. uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w wycieczce. Pierwszego dnia, po przyjeździe do Krakowa, zwiedzali Wzgórze Wawelskie. Nie zabrakło Smoka Wawelskiego i Katedry Wawelskiej. Następnie spacerowali po Starym Rynku i mogli zakupić pamiątki w Sukiennicach. Nocleg spędzili w Western Camp w Zatorze w wozach rodem z Dzikiego Zachodu. Było trochę ciasno, ale wygodnie. Kolejny dzień można opisać wyrażeniem – „czyste szaleństwo”. Wizyta w Energylandii spełniła oczekiwania wszystkich uczestników. Każdy znalazł coś dla siebie. Najodważniejsi skusili się na najbardziej ekstremalne atrakcje i to kilkakrotnie! Trzeciego dnia uczestników czekało zejście „pod ziemię” i to dosłownie. Wycieczka trasą górniczą w kopalni soli w Wieliczce również pozostawiła po sobie niezatarte wrażenia. Dzięki opowieściom Ryszarda - starego górnika - można by

    • APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2022/2023
     • APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2022/2023

      Rok szkolny 2022/2023 zbliża się ku końcowi, dlatego spotkaliśmy się 19 czerwca, aby go podsumować i porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Z tej okazji zaprosiliśmy Druha Aleksandra Banaszaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie, który przypomniał, jak zachować bezpieczeństwo podczas zabaw nad wodą, w górach, w lesie. Przypomnieliśmy zasady pierwszej pomocy oraz telefony alarmowe. Następnie Pani dyrektor podsumowała pracę w II półroczu przedstawiając wyniki klasyfikacji klas, która wygląda następująco: na I miejscu uplasowała się klasa IV ai ze średnią ocen 4,77, na drugim miejscu znalazła się klasa Va ze średnią ocen 4,42 natomiast klasa VI a zajęła miejsce III ze średnią ocen 4,34. Kolejnym punktem było podsumowanie szkolnych konkursów, projektów oraz działań wolontariackich, w których nasza szkolna społeczność chętnie bierze udział. Podsumowano konkurs dla uczniów

    • Wycieczka do Mini Zoo DonkeySzot w Rogozinie
     • Wycieczka do Mini Zoo DonkeySzot w Rogozinie

      Dzieci z oddziałów przedszkolnych 9 czerwca wybrały się na wycieczkę do niezwykłego miejsca. Niedaleko Trzebiatowa w małej miejscowości Rogozina znajduje się Mini Zoo DonkeySzot, w którym mieszkają wspaniałe zwierzęta. Kozy, owce, lamy i alpaki, króliki,świnki morskie, różnego rodzaju ptaki i wiele innych. Niektóre z dzieci po raz pierwszy miały możliwość zobaczyć, pogłaskać oraz nakarmić te fascynujące stworzenia. Grupa Pszczółki zawiozła do Mini Zoo czarnego koguta, który został wykonany na organizowany przez właścicieli konkurs plastyczny. Praca podbiła serce Pani Joanny i dzięki temu Pszczółki otrzymały 50% rabatu na zakup biletów.

    • SPOTKANIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE
     • SPOTKANIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

      W ramach realizacji Programu Szkoły Promującej Zdrowie nasza szkoła miała okazję gościć nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rewalu. Wspólnie spotkanie miało na celu integrację, zacieśnienie współpracy między szkołami oraz uzyskanie wskazówek do realizacji programu. Zespół Szkolno-Przedszkolny już od kilku lat posiada Krajowy Certfikat Szkoły Promującej Zdrowie,a my jesteśmy w trakcie starań, aby również go otrzymać.

    • Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu.
     • Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu.

      W maju uczniowie klas I-III przystąpili do konkursu plastycznego pt.: Mój dzień bez telefonu komórkowego. Wakacje od telefonu. Celem konkursu było podsumowanie zajęć profilaktycznych dotyczących zjawisk cyberprzemocy i fonoholizmu oraz zagrożeń, jakie one stwarzają.

      Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na samodzielność wykonanej pracy oraz zgodność z tematem, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

    • DZIEŃ SPORTU POŁĄCZONY Z DNIEM DZIECKA
     • DZIEŃ SPORTU POŁĄCZONY Z DNIEM DZIECKA

      Dzień 09.06.2023 r. w naszej szkole przebiegał w sportowej atmosferze. Uczniowie brali udział w licznych konkurencjach sportowych, grach i zabawach. Konkurencje odbywały się na boisku szkolnym. Głównym celem imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałość o własny harmonijny rozwój. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych, zwinnościowych i zręcznościowych. Na koniec rozegrano mecz piłki nożnej i piłki siatkowej. W rywalizacji osiągano bardzo wysokie wyniki, które pokazały, że potencjał sportowy wśród naszych uczniów jest duży.

    • Rekrutacja uzupełniająca
     • Rekrutacja uzupełniająca

      Od 5 do 12 czerwca br. trwa rekrutacja uzupełniająca. Rodzice dzieci sześcio- i siedmioletnich, którzy do tej pory nie zapisali dziecka, mogą składać wnioski o przyjęcie odpowiednio: do tzw. "zerówki" lub do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024.

      Druk wniosku do pobrania na stronie szkoły w zakładce Dokumenty lub w sekretariacie szkoły.

    • Wizyta powstańca warszawskiego w naszej szkole
     • Wizyta powstańca warszawskiego w naszej szkole

      5 czerwca uczniów naszej szkoły odwiedził niecodzienny gość – Pan Zbigniew Grochowski. Ten 97- letni mężczyzna był świadkiem, ale też uczestnikiem Powstania Warszawskiego. Należał do Szarych Szeregów. Jego bronią nie był jednak karabin, których i tak było za mało, a aparat. W kieszeniach zamiast granatów nosił filmy fotograficzne. To, między innymi, dzięki niemu możemy zobaczyć jak wyglądały najstraszniejsze 63 dni w historii Warszawy. Podczas spotkania usłyszeliśmy opowieści o życiu codziennym w okupowanej Warszawie, Powstaniu Warszawskim, edukacji podczas wojny oraz o pobycie w obozie koncentracyjnym. Mieliśmy także okazję obejrzeć zdjęcia sprzed lat, które upamiętniają te tragiczne wydarzenia. Uczniowie zadawali wiele pytań, na które nasz gość chętnie odpowiadał. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom. Dziękujemy serdecznie Panu Zbigniewowi oraz jego małżonce za wspóln

     • Dyskoteka – Bal ósmych klas

      Uczniowie klas ósmych – już za chwilę absolwenci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie – po raz ostatni bawili się wspólnie na dyskotece- Balu ósmoklasistów. Zwyczajem lat poprzednich organizatorami tej imprezy byli Rodzice uczniów.

      Ostatnia próba poloneza, z którym wystąpią na apelu w dniu zakończenia szkoły, była udana. Smakołyki na stole oraz muzyka i taniec. Szkoda, że to już ostatni raz mieli okazję na wspólnie spędzone chwile z Nauczycielami i Rodzicami.

    • Wycieczka ciuchcią w oddziałach przedszkolnych
     • Wycieczka ciuchcią w oddziałach przedszkolnych

      Dzięki życzliwości Pana Daniela Przeździeckiego, dzieci z oddziałów przedszkolnych, kolejny raz mogły wybrać się na wycieczkę krajoznawczą „Ciuchcią Mrzeżyńską”. To już tradycja w naszej placówce, bardzo lubiana przez dzieci. Piękna pogoda i dziecięce piosenki, przygotowane przez motorniczego, towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas podróży po Mrzeżynie. Zwiedzaliśmy piękne okolice w naszej miejscowości i spędziliśmy czas na świeżym powietrzu. To był dzień pełen atrakcji.

    • Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych
     • Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

      W czwartek 1 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły swoje święto. Grupa Żabki udała się z wizytą do Stajni Pestka aby spędzić ten dzień w towarzystwie zwierząt, zjeść pyszną kiełbaskę z ogniska i pobawić się na świeżym powietrzu. Za co bardzo dziękują Państwu Wojdan. Pozostałe grupy Sowy i Pszczółki pod okiem swoich Pań zorganizowały zawody sportowe, aby w sposób aktywny spędzić ten miły dzień. Po powrocie do sal dzieci otrzymały upominki oraz robiły zdjęcia w kolorowej fotobudce. Dzień upłynął radośnie w miej atmosferze.

     • Turniej Wiedzy o Trzebiatowie

      31 maja 2023 roku w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Wiedzy o Trzebiatowie, w którym, jak co roku wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Konkurs miał formę gry muzealnej, w której do wykonania były różne zadania, łatwiejsze i trudniejsze, krzyżówki, redakcja tekstu, rozpoznawanie zabytków, pytania o najważniejsze wydarzenia z życia naszego miasta.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Czwartek 21.09.2023
  • ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

   Przywozy uczniów:

   I kurs :

   -Trzebiatów ul. Podmiejska 700

   - Nowielice   703

   - Trzebusz     706

   - Trzebusz osiedle  709

   - Szkoła Mrzeżyno 725

   - Rogowo 725

   - Bieczyno  655

   - Gorzysław 705

   - Roby 710

   II kurs:

   -Trzebiatów ul. Podmiejska 805

   -Nowielice 810

   -Trzebusz 813

   -Trzebusz osiedle 815

   -Rogowo 8.25

   -Bieczyno 755

   -Gorzysław 805

   -Roby 810

    Odwozy uczniów:

   I.Kierunek: Rogowo,Trzebusz,Nowielice,Trzebiatów:

   -poniedziałek–czwartak: 1325,1420,1515

   -piątek: 1235,1325,1420

   II.Kierunek: Roby, Gorzysław, Bieczyno:

   -poniedziałek-czwartek: 1325,1420,1525

   -piątek: 1235,1325,1420,

  • Librus Synergia
  • liczba odwiedzin: 1358959
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Kontakty

    • Nazwa szkoły
    • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    • Telefon
    • (91)3866273
     (91)3866254
    • Adres szkoły
    • ul. Aleja Tysiąclecia 32
     72-330 Mrzeżyno
     Poland
  • Partnerzy

  • Logowanie

  • Kontakty

   • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
   • (91)3866273 (91)3866254
   • ul. Aleja Tysiąclecia 32 72-330 Mrzeżyno Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych