Klub szkół UNICEF

W ubiegłym roku Szkoła Podstawowa w Mrzeżynie współpracowała z Zespołem Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF realizując dwa projekty edukacyjne: „Szkoła z prawami dziecka” oraz „Baw się i bądź bezpieczny”. Współpraca była bardzo udana a zadania związane z wymienionymi projektami podobały się uczniom. Dlatego postanowiliśmy włączyć się w dalsze działania UNICEF i jednocześnie propagować je wśród uczniów. Zgłosiliśmy naszą szkołę do Klubu Szkół UNICEF. I …. zostaliśmy przyjęci!

Jako członkowie Klubu Szkół UNICEF od dzisiaj mamy prawo posługiwać się logo Klubu
w oficjalnych dokumentach szkoły i możemy umieścić je na stronie internetowej placówki.

Dzięki przynależności do klubu Szkół UNICEF stworzymy w szkole Kącik UNICEF pod hasłem „Poznaj Świat z UNICEF”. Będziemy zamieszczać w nim informacje na temat różnych państw i sytuacji dzieci tam mieszkających. Będziemy mieć okazje zapoznania się
z nowościami UNICEF prezentującymi jego najnowsze projekty.