Nawigacja

Co słychać w szkole... Szkoła z pasją Tydzień Edukacji Globalnej Centrum Edukacji Obywatelskiej Klub szkół UNICEF Dostrzec innych VII ztot szkół im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Humanitarna Mikołajki w cerkwi Sprawozdanie WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA VIII Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu BIWAK INTEGRACYJNY W REWALU Kampania edukacyjna WWF:KOMPENDIUM WIEDZY DLA NAUCZYCIELI Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 1 Kampania edukacyjna WWF „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” 2 USŁYSZEĆ AFRYKĘ Z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej Pasowanie na czytelnika 2013 „Dzień Dobrych Uczynków” w naszej szkole 2013 CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI DZIEŃ ZMIAN RAPORT - DZIEŃ ZMIAN Baw się i bądź bezpieczny STOP DOPALACZOM II EDYCJA PROGRAMU "Baw się i badź bezpieczny" MALI uczniowie idą do szkoły – projekt edukacyjny UNICEF Szkoła bez przemocy Szkoła bez przemocy- mozliwe czy nie? Dzieciństwo bez przemocy CERTYFIKAT V edycja Szkoły bez przemocy Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy Jesteśmy w VI edycji Szkoły bez przemocy AKCJA „KIBICUJĘ FAIR PLAY” NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PROJEKT NAIKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - informacje o programie NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - postanowienia ogólne NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W SZKOŁE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA I SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NAUKA KLUCZEM DO PRZEYSZŁOŚCI - PODSUMOWANIE PRACY ZA II SEMESTR W GIMNAZJUM NAUKA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI - zdjęcia z realizacji projektuu

Projekty i inne działania

Podsumowanie V edycji Szkoły bez przemocy

   Po V  -„ Rodzice są z nami”.

Takie właśnie hasło towarzyszy V edycji „Szkoły bez Przemocy”. Jego zadaniem jest aktywizowanie dorosłych w prace z młodzieżą i dla młodzieży. Rodzicom, nauczycielom i wszystkim zaangażowanym dorosłym  hasło to  bardzo się spodobało i spowodowało lawinę pomysłów, z których nasza młodzież chętnie korzysta.
6 czerwca obchodziliśmy Dzień Szkoły bez Przemocy. Uczniowie naszej szkoły chętnie w nim uczestniczyli, gdyż mają większą możliwość pokazania swojego zaangażowania w minimalizowanie agresji i jej skutków. Wspólnie przeszliśmy w wesołym korowodzie ulicami naszego małego miasteczka, wręczając przechodniom, kuracjuszom, uczestnikom „zielonych szkół” i osobom wspierającym prace szkoły symboliczną „ gałązkę oliwną”. Chcieliśmy w ten sposób zasygnalizować jak ważna jest dla nas przyjaźń i pozytywne nastawienie do świata i jak jesteśmy zaangażowani w budowanie właściwych relacji z drugim człowiekiem.
W przyszłym roku również będziemy obchodzić to święto.

Zobaczcie kilka zdjęć  z tego miłego dnia w Albumie fotograficznym.

 

Samych Serdeczności
 Anna Prętka

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
    ul. Tysiąclecia 32
    72-330 Mrzeżyno
  • (91)3866273
    fax (91)3866254

Galeria zdjęć