• REGULAMIN SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA

W puli numerów ostatnią liczbę stanowi ostatni numer w dzienniku najliczniejszej klasy w szkole.

1. Liczba raz wylosowana nie będzie brała udziału w dalszych losowaniach, aż do wylosowania ostatniego numerka.
          2. Szczęśliwy numerek zwalnia ucznia z:
          • niezapowiedzianych kartkówek
          • niezapowiedzianych odpowiedzi
          1.  Szczęśliwy numerek nie zwalnia ucznia z:
          • wcześniej zapowiedzianych sprawdzianów, testów ( także tych przełożonych)
          • zaplanowanych kartkówek (także tych przełożonych)
          • zaplanowanego pytania
          • bieżącej pracy na lekcji i aktywnego w niej udziału
          • konieczności posiadania przyborów, zeszytów i książek niezbędnych do pracy na lekcji
          • wzorowego zachowania oraz wykonywania obowiązków dyżurnego
          • wykonywania zadań domowych

5.Szczęśliwy numerek będzie losowany  codziennie. Informacja o szczęśliwym numerku będzie wywieszona na tablicy samorządu uczniowskiego w holu szkoły oraz w pokoju nauczycielskim.

6.W przypadku, gdy uczeń wylosuje szczęśliwy numerek, ale nie zachowuje podstawowych norm społecznych oraz nie wypełnia obowiązków uczniowskich zarówno na lekcji jak i na przerwach nie może skorzystać z praw przysługujących szczęśliwemu numerkowi.

7.Szczęśliwy Numerek nie obowiązuje na lekcjach wychowania fizycznego.

8.Regulamin stosowania przywileju Szczęśliwego Numerka wchodzi w życie z dniem 4 października 2021 r.  w porozumieniu  z Dyrekcją Szkoły i opiekunami Samorządu Uczniowskiego oraz  jego przedstawicielami i stanowi załącznik do Regulaminu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mrzeżynie.